• IMPORTATOR DIRECT PESTE 6 000 000 PRODUSE

  • +20 000 PRODUSE STOC PERMANENT

  • TRANSPORT IM MAXIMUM 24 ORE PENTRU RPODUSELE AFLATE IN STOC

Scopul nostru este de a deveni furnizorul dvs. preferat pentru piese si servicii

Ajutam clientii sa gaseasca cele mai bune solutii.

CINE SUNTEM

Pe www.euroestcar.ro veti gasi una dintre cele mai largi game de piese de schimb bazate pe un stoc permanent de peste 20 000 de articole. Toate piesele sunt noi si conforme cu standardele europene. Ele provin de la producatori de renume si de furnizori de încredere recunoscuti de cei mai mari producatori auto.

LIVRAREA COMENZILOR

Produsele comandate din stoc se livreaza in toata tara in max 24 de ore prin intermediul firmei de transport agreata de societatea noastra, Urgent Curier. Exceptie fac partenerii din Bucuresti si zonele limitrofe la care livrarea se face cu propriul nostru sistem de distributie. .

Returnari Si Garantii

Din contul dumneavoastra de client puteti face returnari si garantii.

Companiile bune vor satisface nevoile. Marile companii vor crea piete!

Companiile bune vor satisface nevoile. Marile companii vor crea piete! Ne-am gândit mult înainte de a alege, pentru ca am vrut sa ne asiguram ca investitia noastra va da rezultate. Aceasta a fost în mod clar cea mai buna alegere.

ADRIAN PEPTENARU CEO - Euroest Car










Cempoias Cosmin Radu

REPREZENTANT VANZARI
ZONA ALOCATA: BUCURESTI / JUD.: ILFOV / GIURGIU
Tel: 0740 224 980
E-mail: cosmin.cempoias@euroestcar.ro

Sitaru Dumitru

REPREZENTANT VANZARI
ZONA ALOCATA: JUD.: SIBIU/BRASOV/
COVASNA/HARGHITA/
MURES/BISTRITA-NASAUD
Tel: 0733.385.666
E-mail: dumitru.sitaru@euroestcar.ro

Ghidanac  Alexandru

DNV
Tel: 0731 400 222
E-mail: alexandru.ghidanac@euroestcar.ro

Truta Silviu Louis

REPREZENTANT VANZARI
ZONA ALOCATA: BUCURESTI /
JUD.: ILFOV/ IALOMITA/ CALARASI
Tel: 0723.223.068
E-mail: silviu.truta@euroestcar.ro

Muresan Mircea

REPREZENTANT VANZARI
ZONA ALOCATA: JUD.: ALBA/BIHOR/CLUJ/
SALAJ/MARAMURES/SATU MARE
Tel: 0741.182.490
E-mail: mircea.muresan@euroestcar.ro

Diaconu Romeo

REPREZENTANT VANZARI
ZONA ALOCATA: JUD.: GALATI/BRAILA/
TULCEA/CONSTANTA
Tel: 0751.168.528
E-mail: romeo.diaconu@euroestcar.ro

Veber Emil

REPREZENTANT VANZARI
ZONA ALOCATA: JUD.: CLUJ/ARAD/
HUNEDOARA/TIMIS
Tel: 0745.572.777
E-mail: emil.veber@euroestcar.ro

Musat Raluca

ASM
Tel: 0751.267.311
E-mail: raluca.musat@euroestcar.ro

Diaconescu Dan

REPREZENTANT VANZARI
ZONA ALOCATA: BUCURESTI / JUD.: ILFOV/
DAMBOVITA/PRAHOVA
Tel: 0735.300.195
E-mail: dan.diaconescu@euroestcar.ro

Popescu Adrian

REPREZENTANT VANZARI
ZONA ALOCATA: JUD.: CARAS-SEVERIN/
GORJ/MEHEDINTI/
DOLJ/VALCEA/
ARGES/OLT
Tel: 0731.300.982
E-mail: adrian.popescu@euroestcar.ro

Moisa Adrian

REPREZENTANT VANZARI
ZONA ALOCATA: JUD.: VASLUI/BACAU/
IASI/NEAMT/
SUCEAVA/BOTOSANI
Tel: 0729.505.454
E-mail: adrian.moisa@euroestcar.ro